KONST / Litografier / Litografi 8135333
nr 813 5333
Litografi
K. G Nilsson, 57/60, bladets mått: 58x63, signerad
Kondition: oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 11 mars 2013
kl 18:16:41
1.200 kr
1.100 kr